Spotkanie z Łukaszem Zabdyrem

2012-02-23 przez Biblioteka

Miłą niespodzianką dla dzieciaków okazały się warsztaty z ilustratorem Łukaszem Zabdyrem. Podczas spotkań z naszym gościem, dzieci poznawały metody i techniki w jaki sposób zaprojektować grę planszową. Pozyskana wiedza na pewno będzie wykorzystywana w długie, zimowe wieczory.
Młodsze dzieci poznawały tajniki, jak z literek alfabetu stworzyć aniołka, biedronkę czy baranka. Ponadto uczestnicy zostali zaangażowani w grę „kurczaki”. Starsze dzieci natomiast, wykonały grę planszową, której miejsce akcji rozgrywało się  w podziemiach niepołomickiego zamku królewskiego. Wiele emocji dostarczyły już pierwsze rozgrywki. Dzieciom bardzo spodobała się zaproponowana gra, wielu uczestników na pewno wykona ją w domu.
    Udane, dwa spotkania z naszym gościem, odbyły się dzięki hojności Bibliotece Powiatowej  w Wieliczce. Dziękujemy za wsparcie i współpracę.