Kreatywny wtorek

2017-07-04 przez Biblioteka

W drugi dzień wakacji odbyły się dwa warsztaty w grupach wiekowych: 5-6 lat oraz 7-9 lat. Uczestnicy zajęć ozdabiali pudełeczko z łuby techniką decoupage. Zaproponowana praca nie należała do łatwych, ale efekt końcowy był zdumiewający. Zarówno „młodsi”, jak i „starsi” wykazali się ogromną kreatywnością. Powstały bardzo kolorowe i wyjątkowe pudełeczka, które, (jak zdradzały dzieciaki) będą miały nietuzinkowe zastosowania. Nad całością warsztatów czuwała trener rękodzieła Małgorzata Klima, która miała jeszcze niespodzianki dla milusińskich! Dzieciaki wychodziły z warsztatów nie tylko z pudełeczkami, a także z pomalowanymi buźkami! A drewniane brożki w postaci jaszczurek czy pająków, pomalowane według uznania uczestników, naprawdę były odstraszające!