Biblioteka Niepołomice » Aktualności » Wydarzenia » Podgląd aktualności

Andrzej Grabowski w Zabierzowie Bocheńskim

2011-12-09

Dnia 9 grudnia 2011 r. Biblioteka Publiczna w Zabierzowie Bocheńskim gościła Andrzeja Marka Grabowskiego, autora telewizyjnych programów dla dzieci, opowiadań oraz ponad 400 piosenek dla dzieci, takich jak np. Kulfon, co z ciebie wyrośnie?, Witaminki czy Kropelka złotych marzeń. Na gość był także współzałożycielem (wraz z Ewą Chotomską) dziecięcego zespołu wokalno-tanecznego Fasolki.

W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas 1- 3 Szkoły Podstawowej. Nasz gość nie przyjechał sam - towarzyszyli mu bohaterowie jego programów telewizyjnych. Dzieci doskonale rozpoznawały te postacie, miały również możliwość poruszania kukiełkami i użyczenia im głosu. Każdy uczeń chętnie chciał być asystentem.     

Autor zdradził również dzieciom pomysł na kolejną książkę, o Basi, która, chciała mieć psa. Spotkanie przebiegło w sympatycznej atmosferze. Dzieci z ciekawością słuchały opowieści autora o jego pracy, kulisach programów telewizyjnych. Był też czas na piosenki i pytania do pisarza. Po spotkaniu można było kupić książki autora oraz uzyskać jego autograf.

Wróć

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami. Zapisując się do newslettera, otrzymasz pocztą e-mail informacje o organizowanych spotkaniach z pisarzami, wystawach, oraz nadchodzących imprezach cyklicznych.

Miejsce Przyjazne Maluchom

Realizowane projekty:

Biblioteka Narodowa - zakup nowości wydawniczych Program Rozwoju Bibliotek Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek Staniątki - remont i rozbudowa biblioteki

Polecamy:

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie Niepołomice FIDKAR M@łopolski Cała Polska Czyta Dzieciom Instytut Książki