Cały świat za pan brat

2014-06-03 przez Biblioteka

Biblioteka Publiczna w Niepołomicach zaprasza dzieci w wieku 6-13 lat
na warsztaty z podróżnikiem - Robertem „Robbem” Maciągiem.

Projekt pt. „Cały świat za pan brat” to propozycja dla dzieci zainteresowanych podróżami. Trzy tury warsztatów prowadzonych przez Roberta „Robba” Maciąga przybliżą uczestnikom kulturę Indii, Chin i Japonii. Na zakończenie zaprosimy wszystkich Państwa na wielokulturowy piknik rodzinny, na którym rolę naszych przewodników po świecie przejmą młodzi adepci podróżniczej wiedzy.
Robert "Robb" Maciąg - z wykształcenia nauczyciel specjalny, z pasji podróżnik i fotograf. Uwielbia fotografować ludzi. Jest laureatem konkursu Podróżnik Roku miesięcznika "Podróże" i zdobywcą Travelera miesięcznika "National Geographic". Jest też autorem publikacji „Rowerem przez Chiny…”, „Rowerem w stronę Indii” oraz licznych artykułów prasowych.

Warsztaty chińskie – 11 czerwca 2014

9:00 – grupa pierwsza

11:00 – grupa druga

Warsztaty indyjskie  – 16 lipca 2014