Biblioteka Niepołomice » Aktualności » Wydarzenia » Podgląd aktualności

Środowe spotkania - Cztery pory roku z Kubusiem Puchatkiem

2011-11-17

W kolejną „podróż po literaturze” uczestnicy środowych spotkań udali się do „Stumilowego Lasu” by razem z Kubusiem Puchatkiem i jego przyjaciółmi poznać świat przyrody jesienią i zachodzące w nim zmiany.

Na zajęciach wykorzystano książkę z „ Kolekcji Kubusia Puchatka” pt. „Cztery pory roku z Kubusiem Puchatkiem”, która oprócz czterech zabawnych opowiadań zawiera ciekawe gry i zabawy na każdą porę roku.

A ponieważ w jesieni podczas wietrznych dni nie ma lepszej zabawy niż puszczanie latawca dzieci „wyczarowały” super kolorowe latawce z podobizną Kubusia Puchatka. Pomysł na wykonanie tych fantazyjnych latawców zaczerpnięto z części poradnikowej książki zatytułowanej „Jesienne zabawy”.

Wróć

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami. Zapisując się do newslettera, otrzymasz pocztą e-mail informacje o organizowanych spotkaniach z pisarzami, wystawach, oraz nadchodzących imprezach cyklicznych.

Miejsce Przyjazne Maluchom

Realizowane projekty:

Biblioteka Narodowa - zakup nowości wydawniczych Program Rozwoju Bibliotek Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek Staniątki - remont i rozbudowa biblioteki

Polecamy:

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie Niepołomice FIDKAR M@łopolski Cała Polska Czyta Dzieciom Instytut Książki