Arkadiusz Niemirski

zaprasza
na dwa spotkania

z Arkadiuszem Niemirskim
autorem książek dla młodzieży i dorosłych,
twórcą kontynuacji powieści o Panu Samochodziku.

22 maja 2017 r.

godz. 9.00 - Biblioteka w Niepołomicach (LAS)

godz. 11.00 - Zabierzów Bocheński

Wstęp wolny

Arkadiusz Niemirski - Autor książek dla młodzieży i dorosłych. W 2000 zadebiutował powieścią “Pan Samochodzik i skarby wikingów”. Do 2006 wzbogacił tę kultową serię o szesnaście tomów. W lipcu 2003 nakładem wydawnictwa OSSOLINEUM ukazała się jego pierwsza “oryginalna” powieść detektywistyczna dla młodzieży “Pojedynek detektywów”, a na jesieni tego samego roku zbiór opowiadań kryminalnych “Zbrodnia prawie doskonała”. “Prowokator” (Wydawnictwo Wołoszański, 2014) to jego ostatnia powieść dla dorosłych. Na jesieni 2015 na rynku księgarskim pojawiły się wznowienia dwóch starszych powieści: “Pojedynek detektywów” i “Testament bibliofila” z nowym zakończeniem (Wydawnictwo “Skrzat”). “Dziennik grzesznika” to jego najnowszy tom (2016). (źródło: www.niemirski.com).