Biblioteka Niepołomice » Aktualności » Wydarzenia » Podgląd aktualności

Barbara Ciwoniuk w Zabierzowie Bocheńskim

2011-10-20 przez Biblioteka

Dnia 20 października 2011 roku. Biblioteka Publiczna w Niepołomicach była organizatorem spotkania autorskiego z Barbarą Ciwoniuk. Autorka książek zawitała również do Zabierzowa Bocheńskiego, gdzie miała przyjemność poznać lokalnych uczniów z Gimnazjum Niepublicznego. Licznie zgromadzona młodzież z niecierpliwością czekała by poznać pisarkę osobiście.

Autorka ma na swoim koncie wiele książek młodzieżowych, takich jak: „Igor”, „Ania”, „Rokko” czy chociażby „Musisz to komuś powiedzieć”. W swoich powieściach ukazuje problemy, które są bliskie wielu dzisiejszym nastolatkom. Gimnazjaliści znajdą w nich swoje bolączki, np. alienację, brak zrozumienia przez rodziców, problemy rodzinne i wiele innych. Dlatego też spotkanie wzbudziło zainteresowanie wśród uczniów gimnazjum w Zabierzowie Bocheńskim. Pomimo poważnych tematów, jakie zostały poruszone, atmosfera spotkania była bardzo miła i sympatyczna. Wielu spośród uczestników opuściło spotkanie z nowymi książkami pisarki.

Wróć

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami. Zapisując się do newslettera, otrzymasz pocztą e-mail informacje o organizowanych spotkaniach z pisarzami, wystawach, oraz nadchodzących imprezach cyklicznych.

Miejsce Przyjazne Maluchom

Realizowane projekty:

Biblioteka Narodowa - zakup nowości wydawniczych Program Rozwoju Bibliotek Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek Staniątki - remont i rozbudowa biblioteki

Polecamy:

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie Niepołomice FIDKAR M@łopolski Cała Polska Czyta Dzieciom Instytut Książki