Biblioteka Niepołomice » Aktualności » Wydarzenia » Podgląd aktualności

Było bałwankowo...

2015-01-30 przez Biblioteka

Miniona środa nie pozwoliła zapomnieć, że zima w bibliotece zagościła na dobre. Podczas zajęć dzieci wykonały papierowe, kolorowe bałwanki otoczone białym puchem. Ponadto bardzo chętnie wykonywały „zimowe zadania”. Szybciutko i sprawnie malowały rzeczy, które są nam potrzebne, gdy wyruszamy na podwórko lepić bałwana. A gotowe szablony naszego zimowego przyjaciela bez problemów zostały uzupełnione o brakujące mu elementy. Inspiracją do tych wszystkich działań była książeczka Katarzyny Prudło, pt. „Sypie z nieba”. Szczególnie wiersz „Bałwanek”, który dzieci chętnie wysłuchały.

Wróć

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami. Zapisując się do newslettera, otrzymasz pocztą e-mail informacje o organizowanych spotkaniach z pisarzami, wystawach, oraz nadchodzących imprezach cyklicznych.

Miejsce Przyjazne Maluchom

Realizowane projekty:

Biblioteka Narodowa - zakup nowości wydawniczych Program Rozwoju Bibliotek Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek Staniątki - remont i rozbudowa biblioteki

Polecamy:

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie Niepołomice FIDKAR M@łopolski Cała Polska Czyta Dzieciom Instytut Książki