Biblioteka Niepołomice » Aktualności » Wydarzenia » Podgląd aktualności

Chiny oczami Jacka Borkowskiego

2008-10-24 przez Biblioteka

Autor zdjęć - Jacek Borkowski - z urodzenia warszawiak, kl. VII i VIII szkoły podstawowej kończył w Niepołomicach. Jest chrzestnym synem Patrona Biblioteki Publicznej w Niepołomicach - Tadeusza Biernata. Od 1989 r. przebywa w Stanach Zjednoczonych prowadząc firmę związaną z przemysłem lotniczym. Jego hobby to fotografia i podróże. Kilkakrotnie Jego fotogramy były wykorzystane przez miesięcznik „Nationale Geographic”.

Prezentowane zdjęcia są owocem wyprawy do Chin i stanowią już drugą, po "Impresjach Nepalskich. W Himalajach", wystawę fotografii tegoż autora w naszej Bibliotece. Fotografie zostały wykonane przy okazji spływu po rzece Jangcy, który miał miejsce w 2006 roku.

Wróć

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami. Zapisując się do newslettera, otrzymasz pocztą e-mail informacje o organizowanych spotkaniach z pisarzami, wystawach, oraz nadchodzących imprezach cyklicznych.

Miejsce Przyjazne Maluchom

Realizowane projekty:

Biblioteka Narodowa - zakup nowości wydawniczych Program Rozwoju Bibliotek Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek Staniątki - remont i rozbudowa biblioteki

Polecamy:

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie Niepołomice FIDKAR M@łopolski Cała Polska Czyta Dzieciom Instytut Książki