Biblioteka Niepołomice » Aktualności » Wydarzenia » Podgląd aktualności

Dbamy o zabawki

2016-11-12 przez Biblioteka

10 listopada, w słoneczne przedpołudnie, zawitała do nas ponownie grupa przesympatycznych 4 i 5 latków z niepołomickiego Przedszkola Olimpijskiego. Dzieciaki wzięły udział w trzecim już warsztacie biblioterapeutycznym z cyklu „O emocjach”. Tym razem dzieci wsłuchując się w tekst bajeczki autorstwa Hanny Hajzak pt. „Pokój z zabawkami” uświadamiały sobie, że złości nie powinniśmy przenosić na bliskie osoby czy zabawki. Zaproponowane zabawy tematyczne wprawiły dzieci w świetny nastrój, który przybliżył dzieciom poruszany temat. Mam nadzieje, że maluszki będą pamiętać, że o zabawki należy dbać i je szanować!

Wróć

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami. Zapisując się do newslettera, otrzymasz pocztą e-mail informacje o organizowanych spotkaniach z pisarzami, wystawach, oraz nadchodzących imprezach cyklicznych.

Miejsce Przyjazne Maluchom

Realizowane projekty:

Biblioteka Narodowa - zakup nowości wydawniczych Program Rozwoju Bibliotek Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek Staniątki - remont i rozbudowa biblioteki

Polecamy:

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie Niepołomice FIDKAR M@łopolski Cała Polska Czyta Dzieciom Instytut Książki