Dlaczego warto być grzecznym…

2015-05-08 przez Biblioteka

8 maja, w piękne piątkowe przedpołudnie grupa BIEDRONECZEK odbyła ostatnie spotkanie biblioterapeutyczne w podłęskej Bibliotece. Tematem zajęć było zagadnienie „Dlaczego warto być grzecznym”. W zrozumieniu tego problemu pomógł przedszkolakom tekst Hanny Hajzak pt. „Jeżolus”

Prowadzącej warsztaty, Pani Anetce Kurak udało się zachęcić dzieciaki do wspólnej zabawy oraz analizy opowiadania o Jeżolusie. Uczestnicy błyskawicznie wyciągali wnioski i odpowiadali na zadane pytania. Nie zabrakło również zajęć plastycznych. Przedszkolaki wykonały piękne rysunki na gwiazdkach, które symbolizowały podarunki dla bliskich. Na koniec spotkania powstała z nich piękna wyklejanka.