Biblioteka Niepołomice » Aktualności » Wydarzenia » Podgląd aktualności

Do widzenia Biblioteko!

2013-06-27 przez Biblioteka

26 czerwca nasi stali uczestnicy po raz ostatni zgromadzili się na zajęciach popołudniowych pt. „Podróże w dziecięcy świat”. Najmłodsi czytelnicy nie tylko dobrze się bawili, ale również pożegnali z Biblioteką. Na szczęście na niedługo! Niektórzy będą nas odwiedzać we wakacje, bowiem coroczna akcja „Lato z Biblioteką” na pewno zgromadzi znajome twarze.

Tematem przewodnim spotkania była zabawa, której oczywiście nie zabraknie podczas letniego wypoczynku. Dzieci rozmawiały na temat swoich ulubionych zabawek oraz jakie są popularne, polskie zabawy, gry. Ciekawych informacji dostarczył nam album pt. „W co się bawią dzieci na całym świecie?”. Uczestnicy wysłuchali i podglądali za pomocą pięknych zdjęć umieszczonych w książce, jak swój wolny czas spędzają dzieci afrykańskie czy azjatyckie. Nie zabrakło zabaw ruchowych oraz zagadek związanych z podróżami, które prawidłowo rozwiązane były nagradzane cukierami. Na zakończenie wszyscy uczestnicy zostali wyróżnieni dyplomami i drobnym upominkiem.

 Dziękujemy wszystkim dzieciom, za wspólnie spędzony czas. Do zobaczenia!

Wróć

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami. Zapisując się do newslettera, otrzymasz pocztą e-mail informacje o organizowanych spotkaniach z pisarzami, wystawach, oraz nadchodzących imprezach cyklicznych.

Miejsce Przyjazne Maluchom

Realizowane projekty:

Biblioteka Narodowa - zakup nowości wydawniczych Program Rozwoju Bibliotek Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek Staniątki - remont i rozbudowa biblioteki

Polecamy:

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie Niepołomice FIDKAR M@łopolski Cała Polska Czyta Dzieciom Instytut Książki