Biblioteka Niepołomice » Aktualności » Wydarzenia » Podgląd aktualności

Dobry kolega, dobra koleżanka

2016-10-01 przez Biblioteka

30 września, w jesienne przedpołudnie, grupa Krasnoludków z Przedszkola Samorządowego w Niepołomicach po raz drugi zawitała do naszej książnicy.

Dzieci uczestniczyły w kolejnym spotkaniu biblioterapeutycznym pt. „W zgodzie lepiej i weselej”. Tym razem wszystkie krasnoludki wysłuchały bajki autorstwa Hanny Hajzak „Kocie zabawy”. Bohaterami tekstu były zabawne kotki, które niestety nie umiały się bawić w zgodzie. Każdy słuchacz bezbłędnie zauważył, który kotek był nie koleżeński i niegrzeczny w stosunku do pozostałych czworonogów. Ponadto dzieci bez problemu potrafiły wymienić cechy dobrego kolegi i koleżanki. Aby nauka nie poszła w las, wszystkie piękne postulaty co do zachowania kolegów i koleżanek zapisaliśmy w kodeksie. Zajęcia wzbogaciły zabawy tematyczne oraz medale.

Wróć

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami. Zapisując się do newslettera, otrzymasz pocztą e-mail informacje o organizowanych spotkaniach z pisarzami, wystawach, oraz nadchodzących imprezach cyklicznych.

Miejsce Przyjazne Maluchom

Realizowane projekty:

Biblioteka Narodowa - zakup nowości wydawniczych Program Rozwoju Bibliotek Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek Staniątki - remont i rozbudowa biblioteki

Polecamy:

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie Niepołomice FIDKAR M@łopolski Cała Polska Czyta Dzieciom Instytut Książki