Drużyny Astrid Lindgren i Martina Widmarka

2016-06-23 przez Biblioteka

Mecz o zwycięstwo czytelnicze między drużynami: Astrid Lindgren i Martina Widmarka.
W ramach współpracy Biblioteki Publicznej w Zabierzowie Bocheńskim z Biblioteką Szkolną Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi zorganizowano konkurs czytelniczy.
Każda drużyna przedstawiła prace literackie i plastyczne inspirowane twórczością autorów.
Dn. 23 czerwca wszyscy uczestnicy konkursu czytelniczego odebrali nagrody książkowe ufundowane przez Bibliotekę Publiczną w Niepołomicach.