Drzewo życzeń i Jeżolus

2013-04-23 przez Biblioteka

23 kwietnia do naszej Biblioteki zawitały Krasnoludki. Było to już trzecie spotkanie zamykające program biblioterapeutyczny pt. „W grupie siła”. Na minionym spotkaniu dzieci wysłuchały bajeczki o jeżyku, który był bardzo niegrzeczny, niemiły i jak sami słuchacze dopowiedzieli - nieżyczliwy. Nasz główny bohater literacki - Jeżolus, zrozumiał, że nie warto zachowywać się wrogo raniąc innych. Na szczęście nie było za późno na zmianę postępowania! Teraz wszystkie Krasnoludki już wiedzą, że dobro „wysyłane” od nas samych zawsze powraca. Warto być pomocnym, życzliwym i uśmiechniętym. Oby spełniły się wszystkie życzenia ze wspólnie wykonanego drzewka!

Dziękujemy wszystkim przedszkolakom z grupy Krasnoludki za pełne zaangażowanie podczas warsztatów i wszystkim paniom za miłą współpracę.

Dziękujemy i zapraszamy. Uśmiech