Biblioteka Niepołomice » Aktualności » Wydarzenia » Podgląd aktualności

Emocjonujący poranek

2015-05-13 przez Biblioteka

W poniedziałkowy poranek, do naszej Biblioteki, zawitały dzieciaczki z niepołomickiego Przedszkola Olimpijskiego. To kolejna grupa, która dołączyła do projektu „Spotkania z biblioterapią”. Samo spotkanie dostarczyło nam wiele emocji ponieważ była to najmłodsza grupa, która zdecydowała się na udział w warsztacie biblioterapeutycznym. Dzieciaczki wykazały się ogromnym zaangażowaniem, dlatego spotkanie zakończyło się wspólnym sukcesem.

Zajęcia odbyły sie pt. „Nasze emocje”. Na początku spotkania nie zabrakło zabaw integrujących i oswajających grupę z nowym miejscem  oraz odmiennym scenariuszem zajęć. Czytany tekst przybliżał  słuchaczom emocje, które towarzyszą nam każdego dnia. Dzieci trafnie przypisywały uczucia do omawianych sytuacji. Ponadto dzieci wykonały papierowe Elfiki, które przedstawiały ich ulubiony nastrój. 

Wróć

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami. Zapisując się do newslettera, otrzymasz pocztą e-mail informacje o organizowanych spotkaniach z pisarzami, wystawach, oraz nadchodzących imprezach cyklicznych.

Miejsce Przyjazne Maluchom

Realizowane projekty:

Biblioteka Narodowa - zakup nowości wydawniczych Program Rozwoju Bibliotek Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek Staniątki - remont i rozbudowa biblioteki

Polecamy:

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie Niepołomice FIDKAR M@łopolski Cała Polska Czyta Dzieciom Instytut Książki