Ferie 2011

2011-02-15 przez Biblioteka

Jak co roku w czasie ferii, dzieci mogły wziąć udział w zajęciach organizowanych przez Bibliotekę Publiczną w Woli Batorskiej. Podczas spotkania "Z książką weselej ", był czas na głośne czytanie przez dzieci ulubionych książek. Młodzi internauci poprzez zabawy edukacyjne "Sieciaki" poznali zasady bezpiecznego korzystania z Internetu.

Odbyły się też zajęcia twórcze. Inspiracją do powstałych prac plastycznych były zamki wystepujące w bajkach, legendach i opowiadaniach oraz te które, znajdują się w naszym regionie. Świetną zabawą okazało się rozwiązywanie łamigółwek logicznych i kalamburów firmowane hasłem "I ja to wiem". Dzieciom cały czas dopisywał humor i chętnie brały udział w proponowanych zajęciach.