Biblioteka Niepołomice » Aktualności » Wydarzenia » Podgląd aktualności

Filmowe popołudnie

2015-05-21 przez Biblioteka

Po raz kolejny spotkaliśmy się z dziećmi na zajęciach z cyklu „Środy z tabletami”. Tym razem poczuliśmy się jak reżyserzy, scenarzyści i przede wszystkim kamerzyści w jednym. Dzięki aplikacji iMovie młodzi adepci sztuki filmowej mogli spróbować swoich sił w tworzeniu wspaniałych filmików. Dzieci do wyboru miały kilka szablonów podstawowych gatunków filmowych, jednak największą popularnością cieszyły się filmy grozy. Szczególnie ataki zombie biły rekordy popularności. Nie brakło jednak romantycznej fabuły czy podróżniczej przygody. Wszystkie dzieła obejrzeliśmy wspólnie pod koniec zajęć. Pierwszy krok już za nami, czekamy na pierwszego Oscara dla twórcy z Niepołomic. ;)

Niestety to ostatnie spotkania z tabletem w obecnych murach bibliotecznych. Na następne poczekać musimy aż do otwarcia nowej siedziby.

Wróć

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami. Zapisując się do newslettera, otrzymasz pocztą e-mail informacje o organizowanych spotkaniach z pisarzami, wystawach, oraz nadchodzących imprezach cyklicznych.

Miejsce Przyjazne Maluchom

Realizowane projekty:

Biblioteka Narodowa - zakup nowości wydawniczych Program Rozwoju Bibliotek Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek Staniątki - remont i rozbudowa biblioteki

Polecamy:

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie Niepołomice FIDKAR M@łopolski Cała Polska Czyta Dzieciom Instytut Książki