Franklin i książka z biblioteki

2016-11-18 przez Biblioteka

18 listopada Grupa Misiów i Grupa Pszczółek z Samorządowego Przedszkola im. Św. Kingi w Podłężu uczestniczyła w zajęciach bibliotecznych. Oczywiście tematem spotkania były książki i Biblioteka. Dziś, korzystając z pomocy żółwika Franklina dzieciaki poznały podstawowe zasady obowiązujące podczas wypożyczania książek. Mały bohater opowiadania „Franklin i książka z biblioteki” z pewnością pomógł przyswoić zdobyte informacje na tematy biblioteczne. Zagadki, labirynty i kolorowani związane z poruszanym na spotkaniu zagadnieniem umiliły czas spędzony pośród  książek oraz utrwaliły nowo poznane słowa i terminy.

Nasza innowacja trwa i pokonujemy kolejne etapy. To wspaniale, że przedszkolaki czynią to z takim zapałem i zaangażowaniem. Cieszy fakt, że lubią i faktycznie mają kontakt z literaturą. Kolejne zajęcia już niebawem!