Biblioteka Niepołomice » Aktualności » Wydarzenia » Podgląd aktualności

Jak dobrze mieć przyjaciela

2012-06-25 przez Biblioteka

25 czerwca, w staniąteckiej Bibliotece odbyły się ostatnie zajęcia z cyklu „Spotkania z Biblioterapią”. Miniony warsztat pt. „Jak dobrze mieć przyjaciela”, był ostatnim zamykającym cykl, który obejmował siedem spotkań.

Podczas przeprowadzonych spotkań zrealizowano program, który był przeznaczony dla klas I-III szkół podstawowych. Głównym jego celem była pomoc w pokonywaniu trudności, nie tylko w środowisku szkolnym, a także poza nim. Założeniem programu było wzmocnienie poczucia wartości uczestników, ukazywanie wartości wewnętrznych oraz ukazywanie zachowań akceptowanych społecznie. Mamy nadzieję, że zrealizowane założenia zmieniły, choć w niewielkim stopniu, nastawienia wobec siebie i rówieśników, że pomogą one w poszukiwaniu pięknych przyjaźni, unikaniu agresywnych zachowań, a także pozwolą mądrze gospodarować wolnym czasem.

Wróć

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami. Zapisując się do newslettera, otrzymasz pocztą e-mail informacje o organizowanych spotkaniach z pisarzami, wystawach, oraz nadchodzących imprezach cyklicznych.

Miejsce Przyjazne Maluchom

Realizowane projekty:

Biblioteka Narodowa - zakup nowości wydawniczych Program Rozwoju Bibliotek Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek Staniątki - remont i rozbudowa biblioteki

Polecamy:

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie Niepołomice FIDKAR M@łopolski Cała Polska Czyta Dzieciom Instytut Książki