Jak ja nie lubię sprzątać!

2012-11-22 przez Biblioteka

20 listopada, grupa „Promyczków” uczestniczyła w warsztacie pt. „Jak ja nie lubię sprzątać”. Spotkanie zostało podparte tekstem pt. „Królestwo zabawek. Bajka o dziewczynce, które nie lubiła sprzątać” autorstwa J. Skiera- Thomas. Utwór pochodzi ze zbioru bajek psychoedukacyjnych, które opracowała Genowefa Surniak. Wspólne czytanie oraz zabawy aktywizujące miały na celu uświadomić dzieciom, że sprzątanie nie jest trudne. Ponadto wskazaliśmy sposoby, które z pewnością pomogą naszym słuchaczom utrzymać ład w ich pokoikach.