Biblioteka Niepołomice » Aktualności » Wydarzenia » Podgląd aktualności

Jedzie pociąg...

2017-07-20 przez Biblioteka

Dzieciaki biorące udział w kolejnych bibliotecznych zajęciach w Podłężu, miały bardzo udane środowe przedpołudnie dzięki uprzejmości Pana Tomasza Wójczyka i Pana Grzegorza Hudyga, którzy są członkami Krakowskiego Klubu Modelarzy Kolejowych.

Piękna makiety z pociągami, która wypełniła pomieszczenia naszej biblioteki była wielką atrakcją. Kierowanie pociągiem to duża frajda, szczególnie kiedy mamy jeszcze efekty dźwiękowe. Wszyscy mogli spróbować i bardzo się podobało!
Ale głównym tematem warsztatów było samodzielne wykonanie dioramy przez każdego uczestnika. Wszyscy z zapałem malowali, przyklejali i posypywali. W ciągu półtorej godziny zajęć uczestnicy dotarli zaledwie do półmetka, ale rezultaty są już widoczne.

Na kolejnym spotkaniu dokończymy prace i z pewnością poznamy jeszcze kilka tajników modelarstwa.
Do zobaczenia w piątek!

Wróć

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami. Zapisując się do newslettera, otrzymasz pocztą e-mail informacje o organizowanych spotkaniach z pisarzami, wystawach, oraz nadchodzących imprezach cyklicznych.

Miejsce Przyjazne Maluchom

Realizowane projekty:

Biblioteka Narodowa - zakup nowości wydawniczych Program Rozwoju Bibliotek Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek Staniątki - remont i rozbudowa biblioteki

Polecamy:

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie Niepołomice FIDKAR M@łopolski Cała Polska Czyta Dzieciom Instytut Książki