"Jurajskie opowieści"

2017-06-06 przez Biblioteka

3 czerwca Biblioteka Publiczna w Niepołomicach i Michał Molicki zaprosili dzieci i dorosłych na „Jurajskie opowieści”. Dinozaury i ich życie okazały się interesującym tematem. W Laboratorium Aktywności Społecznej zebrała się duża grupa miłośników wymarłych gadów.

Gady naczelne panowały na Ziemi przez ponad 135 milionów lat. Pobyt człowieka na naszej planecie wydaje się być naprawdę krótki. Dominacja dinozaurów skończyła się około sześćdziesiąt pięć milionów lat temu.
Prezentację multimedialną Michał Molicki wzbogacił wystawą czaszek dinozaurów, swego autorstwa.

Wystawę można oglądać końca wakacji w Laboratorium Aktywności Społecznej, przy ul. Bocheńskiej 26.