Jurajskie opowieści

• Wystawa replik czaszek dinozaurów

Laboratorium Aktywności Społecznej, ul. Bocheńska 26

Wstęp wolny

"Dinozaury fascynują ludzi od czasów wielkich odkryć i słynnej Wojny o Kości. Interesują się nimi dzieci i dorośli. Nowe odkrycia pokazują jak różnorodny był świat wielkich gadów.
Dinozaury nadal żyją wśród nas. Są wszędzie, obserwujemy je zimą i latem, nad wodą i na pustyni.

Moja przygoda z dinozaurami zaczęła się już od wczesnego dzieciństwa. Zbierałem figurki, książki, naklejki, modele szkieletów. Hobby to trwa do teraz. Dziś sam robię modele dinozaurów, repliki czasze, kości, jaj wymarłych gadów. Interesuje mnie także podpatrywanie dinozaurów obecnie."

Michał Molicki