Biblioteka Niepołomice » Aktualności » Wydarzenia » Podgląd aktualności

Każdy jest częścią grupy!

2013-06-11 przez Biblioteka

6 czerwca, grupa Leśne Ludki z Przedszkola Samorządowego nr 1 w Niepołomicach, wzięła udział w warsztacie biblioterapeutycznym pt. „Każdy jest częścią grupy”. Spotkanie miało na celu uświadomienie dzieciom, że zgodnym działaniem i współpracą można osiągnąć więcej niż w pojedynkę. Na zajęciach wykorzystano tekst pt. „Mrowisko”, po którego wysłuchaniu dzieci słusznie zauważyły, że czasami trzeba umieć poprosić kogoś o pomoc bowiem wspólnymi siłami szybciej można osiągnąć zamierzony cel. Dzieci zostały zaproszone do zabaw aktywizujących. Z przydzielonych artykułów wykonały pomysłowe mrowiska. Natomiast zabawa w kole sprawdzała czy Leśne Ludki potrafią ze sobą współpracować. Okazało się, że wynik testu był pozytywny- grupa świetnie się zna i rozumie!

Wróć

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami. Zapisując się do newslettera, otrzymasz pocztą e-mail informacje o organizowanych spotkaniach z pisarzami, wystawach, oraz nadchodzących imprezach cyklicznych.

Miejsce Przyjazne Maluchom

Realizowane projekty:

Biblioteka Narodowa - zakup nowości wydawniczych Program Rozwoju Bibliotek Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek Staniątki - remont i rozbudowa biblioteki

Polecamy:

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie Niepołomice FIDKAR M@łopolski Cała Polska Czyta Dzieciom Instytut Książki