Biblioteka Niepołomice » Aktualności » Wydarzenia » Podgląd aktualności

Kim zostaniesz?

2013-03-14 przez Biblioteka

13 marca, w ramach zajęć popołudniowych z cyklu „Podróże w dziecięcy świat”, dzieci podzieliły się swoimi planami na przyszłość. „Na topie” były mało popularne zawody takie jak:  trener psów czy delfinów. Na podstawie książeczki „Kim zostaniesz? Wybierz sam!” uczestnicy poznali ginące profesje jak: kołodziej, bednarz czy zdun. Miłym akcentem spotkania popołudniowego była zabawa, w której dzieci starały się dopasować cechy do wybranych zawodów. I tak weterynarz powinien kochać zwierzaki, skutecznie leczyć, a kierowca powinien mieć dobry wzrok i kulturalnie jeździć! Na koniec dzieci wykonały rysunki przedstawiające ich przyszły zawód.

Wróć

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami. Zapisując się do newslettera, otrzymasz pocztą e-mail informacje o organizowanych spotkaniach z pisarzami, wystawach, oraz nadchodzących imprezach cyklicznych.

Miejsce Przyjazne Maluchom

Realizowane projekty:

Biblioteka Narodowa - zakup nowości wydawniczych Program Rozwoju Bibliotek Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek Staniątki - remont i rozbudowa biblioteki

Polecamy:

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie Niepołomice FIDKAR M@łopolski Cała Polska Czyta Dzieciom Instytut Książki