Biblioteka Niepołomice » Aktualności » Wydarzenia » Podgląd aktualności

Kłamstwo Jeżyka

2016-06-16 przez Biblioteka

We wtorkowy poranek, już po raz trzeci spotkaliśmy się z Gwiazdeczkami. Grupa dzieci z Przedszkola Samorządowego uczestniczyła w ostatnich zajęciach z cyklu „Dobre serduszko mam”. Tym razem rozmawialiśmy o prawdomówności. Podstawą do rozmów była bajka Beaty Barbary Jadach „Kłamstwo Jeżyka”. Dzieci słuchając postępowania kolczastego zwierzaka słusznie stwierdziły, że nawet nie wielkie kłamstwo może mieć przykre konsekwencje. Dzieci samodzielnie wykonały jeżyki z produktów spożywczych, które będą przypominać maluchom, że zawsze trzeba mówić prawdę.
Podsumowując trzy spotkania zakończyliśmy cykl, dzięki któremu serduszka przedszkolaków będą cieplutkie i dobre. Na pamiątkę tak owocnych warsztatów, dzieci zabrały ze sobą do przedszkola pamiątkowy dyplom. Życzymy Gwiazdeczkom samych sukcesów i dobrych rzeczy!

Wróć

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami. Zapisując się do newslettera, otrzymasz pocztą e-mail informacje o organizowanych spotkaniach z pisarzami, wystawach, oraz nadchodzących imprezach cyklicznych.

Miejsce Przyjazne Maluchom

Realizowane projekty:

Biblioteka Narodowa - zakup nowości wydawniczych Program Rozwoju Bibliotek Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek Staniątki - remont i rozbudowa biblioteki

Polecamy:

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie Niepołomice FIDKAR M@łopolski Cała Polska Czyta Dzieciom Instytut Książki