Kochamy bajeczki

2011-05-09 przez Biblioteka

5 maja 2011 roku odbyło się uroczyste wręczenie nagród za udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Bibliotekę Publiczna w Podłężu. W rywalizacji pod hasłem „Kochamy bajeczki” wzięło udział 30 dzieci w wieku 5-6 lat. Prace naszych małych artystów z Przedszkola Samorządowego im. Św. Kingi w Podłężu były bardzo różnorodne. Dzieci wykazały się dużą pomysłowością w doborze technik plastycznych, wspaniałymi umiejętnościami manualnymi i znajomością wielu bajek i wierszy polskich twórców literatury dziecięcej.
Na pokonkursowej wystawie prac w podłęskiej Bibliotece, możemy podziwiać między innymi Smoka Wawelskiego, Kaczkę Dziwaczkę i Bazyliszka. Wszyscy biorący udział w konkursie otrzymali nagrody książkowe i pamiątkowe dyplomy.

Laureatami zostali:

I miejsce – KACPER WIĘSEK
II miejsce – KASIA MROCZEK
III miejsce – WIOLETKA WIDEŁ

Jury przyznało również wyróżnienia i nagrody za udział w konkursie

Wyróżnienia:

JAKUB ŚMIETANA
MATEUSZ CHOJNACKI
BARTEK RADWAŃSKI

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i gorąco zachęcamy do udziału w naszych konkursach.