Biblioteka Niepołomice » Aktualności » Wydarzenia » Podgląd aktualności

Kolorowe wiatraczki

2013-05-29 przez Biblioteka

29 maja, kolejne zajęciach popołudniowe opanowane zostały przez rozmowy na temat Dnia Dziecka. Już niedługo każdy dzieciak będzie świętował ten wyjątkowy dzień. Z uczestnikami staraliśmy się uporządkować wiedze na ten temat. Mali czytelnicy próbowali znaleźć odpowiedź na pytania: kiedy obchodzimy święto?, Czego oczekują dzieci w tym dniu?, Jakie dzieci mają przywileje i prawa? Wśród odpowiedzi dzieci zaakcentowały, że mają prawo do czytania przeznaczonych dla nich książeczek!  Zwróciliśmy uwagę na książkę Grzegorza Kasdepke pt. „Mam prawo”, w której znaleźć można niemal wszystko o prawach dziecka. atomiast dawkę dobrego humoru dostarczyła nam „Księga imion dla dzieci” B. M. Jacewicz. Miłym akcentem było wykonanie papierowych wiatraczków, które mogą stać się ozdobą kwiatów doniczkowych.

Wróć

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami. Zapisując się do newslettera, otrzymasz pocztą e-mail informacje o organizowanych spotkaniach z pisarzami, wystawach, oraz nadchodzących imprezach cyklicznych.

Miejsce Przyjazne Maluchom

Realizowane projekty:

Biblioteka Narodowa - zakup nowości wydawniczych Program Rozwoju Bibliotek Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek Staniątki - remont i rozbudowa biblioteki

Polecamy:

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie Niepołomice FIDKAR M@łopolski Cała Polska Czyta Dzieciom Instytut Książki