Konkurs literacki rozstrzygnięty

2010-04-09 przez Biblioteka

W konkursie literackim dla uczniów gimnazjum wzięło udział 45 uczniów. Należało się wykazać dużą wiedzą o pisarzach, poetach i utworach, które napisali, a także znajomością budowy ksiązki oraz związanymi z tym zagadnieniami. Z niektórymi pytaniami konkursowymi niestety nie wszyscy sobie poradzili. Niemniej wielu młodych czytelników odpowiedziało poprawnie. Największą liczbę punktów otzymało trzech laureatów :

• Kamila Michalska kl. I a
  • Patrycja Jonak kl. I a
  • Anna Nowak kl. III a

W ramach nagrody gimnazjalistki otrzymały słowniki wydawnictwa PWN oraz dyplomy. Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w następnych konkursach!!!