Biblioteka Niepołomice » Aktualności » Wydarzenia » Podgląd aktualności

Konkurs "Moje Boże Narodzenie"

2013-01-15 przez Biblioteka

Konkurs nie może obejść się bez uhonorowania biorących w nim udział.
Dlatego 11 stycznia w podłęskiej Bibliotece miało miejsce uroczyste wręczenie, specjalnie przygotowanych dyplomów i pięknych publikacji książkowych wszystkim młodym twórcom. Na spotkanie licznie przybyli rodzice, babcie, dziadkowie, opiekunowie i oczywiście laureaci. Były gratulacje, słowa uznania oraz brawa dla wspaniałych artystów, którzy z ogromną satysfakcją i radością odbierali nagrody.
Nasi goście po zakończeniu części oficjalnej uroczystości mogli podziwiać pokonkursową wystawę przepięknych szopek, kolorowych bombek i choinek, a także bardzo efektownych kartek świątecznych. Laureaci chętnie wymieniali się uwagami na temat swoich prac i technik plastycznych wykorzystanych podczas ich tworzenia.
Bardzo cieszy fakt, że zorganizowany przez naszą Bibliotekę konkurs po raz kolejny spotkał się z tak dużym zainteresowaniem ze strony najmłodszych, a przez to przyczynił się do rozwoju ich talentów plastycznych oraz kultywowania tradycji bożonarodzeniowej. Serdecznie gratulujemy wszystkim biorącym udział w naszej zabawie i życzymy dalszych artystycznych sukcesów.

 

Wróć

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami. Zapisując się do newslettera, otrzymasz pocztą e-mail informacje o organizowanych spotkaniach z pisarzami, wystawach, oraz nadchodzących imprezach cyklicznych.

Miejsce Przyjazne Maluchom

Realizowane projekty:

Biblioteka Narodowa - zakup nowości wydawniczych Program Rozwoju Bibliotek Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek Staniątki - remont i rozbudowa biblioteki

Polecamy:

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie Niepołomice FIDKAR M@łopolski Cała Polska Czyta Dzieciom Instytut Książki