"Kręte Ścieżki" Doroty Bergiel

2012-05-31 przez Biblioteka

19 czerwca 2012 r. (wtorek)

godzina 18.00

Biblioteka Publiczna w Niepołomicach

zaprasza na

spotkanie z Dorotą Beatą Bergiel

autorką książki pt. "Kręte Ścieżki"

Dorota Bergiel - niepołomiczanka, urodzona w 1961 roku. Absolwentka Liceum Chemicznego, Politechniki Krakowskiej, Międzynarodowej Szkoły Menadżerów i Studium Pedagogicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wieloletni wykładowca przedmiotów ekonomicznych. Autorka książki pt. "Kręte ścieżki"

Miłość, codzienność, pustka i pełnia przeplatają się w wielkim kotle, który nazywamy życiem. Wybieramy wśród darów, którymi nas ono przepełnia, odrzucamy to, co wydaje się nam plewami i czasem wyrzucamy za dużo.
A czasem pozostawiamy sobie zbyt mało. O tym piszę w mojej książce "Kręte Ścieżki", która już się ukazała.

Dorota Beata Bergiel