Biblioteka Niepołomice » Aktualności » Wydarzenia » Podgląd aktualności

Makiety

2017-07-21 przez Biblioteka

Piątkowe przedpołudnie w podłęskiej bibliotece było bardzo aktywne. Uczestnicy zajęć kontynuowali pracę nad dioramami. Na makietach pojawiły własnoręcznie wykonane drzewa i krzaczki, zostały pomalowane chodniki, a także posiana trawa i kwiaty. Małe dzieła nabrały kolorów i zyskały różne faktur. Dwie godzinki minęły niespodziewanie prędko, ale efekty są naprawdę wspaniałe.

Za tak wytężoną pracę każdy uczestnik otrzymał nagrodę. Miejsca na podium zajęły niespodziewanie trzy dziewczynki. I tak:

I miejsce Karolinka Dąbrowska

II miejsce Alicja Banaś

III miejsce Gabrysia Miękina

Pozostali zostali wyróżnieni.

Bardzo dziękujemy Panu Grzegorzowi Hudyga oraz firmie Miniko za bezpłatne przeprowadzenie zajęć i życzymy wielu sukcesów w modelarstwie. Serdeczne podziękowania kierujemy również do Fabryki Kart Trefl-Kraków za ufundowanie pięknych nagród dla uczestników zajęć.

Zapraszamy do obejrzenia prac w bibliotece!

Wróć

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami. Zapisując się do newslettera, otrzymasz pocztą e-mail informacje o organizowanych spotkaniach z pisarzami, wystawach, oraz nadchodzących imprezach cyklicznych.

Miejsce Przyjazne Maluchom

Realizowane projekty:

Biblioteka Narodowa - zakup nowości wydawniczych Program Rozwoju Bibliotek Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek Staniątki - remont i rozbudowa biblioteki

Polecamy:

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie Niepołomice FIDKAR M@łopolski Cała Polska Czyta Dzieciom Instytut Książki