Michał Rusinek będzie gościem naszej biblioteki

2017-01-03 przez Biblioteka

Biblioteka Publiczna w Niepołomicach

zaprasza

13 stycznia 2017 r. o godz. 18.00

na spotkanie z Michałem Rusinkiem

Michał Rusinek był przez wiele lat sekretarzem Wisławy Szymborskiej, teraz prowadzi Jej fundację. W 2016 roku ukazała się Jego książka "Nic zwyczajnego. O Wisłąwie Szymborskiej". Pracuje na Wydziale Polonistyki UJ, gdzie wykłada teorię literatury i retorykę. Bywa tłumaczem z języka angielskiego, zdarza mu się pisywać książki dla dzieci i dorosłych oraz układać wierszyki czy teksty piosenek. Pisuje felietony o książkach i języku.

Spotkanie odbędzie się w Laboratorium Aktywności Społecznej przy ul. Bocheńskiej 26.

Wstęp wolny. Zapraszamy