Biblioteka Niepołomice » Aktualności » Wydarzenia » Podgląd aktualności

Misie wiedzą co dobre!

2015-05-08 przez Biblioteka

Pierwsze spotkanie grupy Misiów z Przedszkola Samorządowego im. św. Kingi w Podłężu z biblioterapią było poświęcone odżywianiu. Tekstem przewodnim zajęć było opowiadanie Beaty Barbary Jadach pt. „Czary magika – uczymy dzieci umiaru w jedzeniu słodyczy”, które bardzo spodobało się przedszkolaczkom, skłoniło do dyskusji oraz wyciągnięcia wniosków. Dzieciaczki doskonale wiedziały na czym polega zdrowe odżywianie, a także jakie produkty należy jeść. Świetnie poradziły sobie z zajęciami manualnymi oraz ruchowymi. Jednak najwięcej emocji wywołała zabawa w rzucaniu kostką i jedzeniu wylosowanych produktów. Z pewnością Misiaczki zapamiętają co należy jeść aby zdrowo rosnąć! Następne zajęcia wkrótce.

Wróć

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami. Zapisując się do newslettera, otrzymasz pocztą e-mail informacje o organizowanych spotkaniach z pisarzami, wystawach, oraz nadchodzących imprezach cyklicznych.

Miejsce Przyjazne Maluchom

Realizowane projekty:

Biblioteka Narodowa - zakup nowości wydawniczych Program Rozwoju Bibliotek Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek Staniątki - remont i rozbudowa biblioteki

Polecamy:

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie Niepołomice FIDKAR M@łopolski Cała Polska Czyta Dzieciom Instytut Książki