Moja mała ojczyzna

2008-06-13 przez Biblioteka

Podczas organizowanych "Dni Zabierzowa Bocheńskiego" odbył się konkurs pt. "Zabierzów Bocheński – moja mała ojczyzna". Biblioteka publiczna od początku lipca przygotowywała uczestników do tego konkursu. Dzięki temu dzieci dużo, więcej dowiedziały się o swojej miejscowości. Wszyscy uczęszczający w tych dniach do biblioteki byli doskonale przygotowani, 11 osób wzięło udział w tym konkursie:

• Anna Bisztyga
  • Weronika Bisztyga
  • Maria Gajewska
  • Marcel Grzesik
  • Marta Kukla
  • Paulina Marcinek
  • Patrycja Pilch
  • Amelia Topór
  • Wiktoria Wesołowska
  • Artur Wesołowski
  • Dominika Zycha

Każdy dostał wspaniałą nagrodę książkową.