Myjemy zęby

2015-05-25 przez Biblioteka

25 maja GRUPA MISIÓW z Przedszkola Samorządowego im. św. Kingi w Podłężu zakończyła  cykl biblioterapeutyczny „Rosnę zdrowo”. Tematem ostatnich zajęć w Bibliotece było dbanie o zęby.

Dziś w omówieniu zagadnienia dzieciakom pomagał tekst autorstwa Marii Kownackiej zamieszczony w zbiorku opowiadań pt. „Kukuryku na ręczniku”. Wesołe zabawy ruchowe przy piosence „Myję zęby” oraz malowanie baloników z pewnością przyczyniły się do lepszego zrozumienia konieczności mycia ząbków od najmłodszych lat. Misie aktywnie uczestniczyły we wszystkich spotkaniach opartych na tekstach literackich. Wykazały się świetną współpracą w grupie i wieloma umiejętnościami. Często zaskakiwały prowadzącą warsztaty Panią Anetkę Kurak swoją szeroką wiedzą z różnych dziedzin.

Życzymy wszystkim Misiom żeby zdrowo rosły i dziękujemy za udział w zajęciach!