Niepołomice w fotografii Jerzego Golowskiego

2011-12-20 przez Biblioteka

Niepołomice w poezji fotografii

14 grudnia w Bibliotece Publicznej w Niepołomicach otwarta została wystawa zdjęć Jerzego Golowskiego. Wernisaż fotografii połączony był z wieczorem poetyckim Jerzego Piątkowskiego.

Na ścianach naszej biblioteki zawisło ok. 50 zdjęć przedstawiających Niepołomice oraz okolice miasta. Na fotografiach znajdują się najbardziej znane atrakcje turystyczne miasta, ale również urokliwe zakątki schowane przed wzrokiem turysty. Wystawa czynna będzie w godzinach otwarcia naszej biblioteki aż do lutego. Zapraszamy.