"Nocni łowcy"

2017-03-29 przez Biblioteka

8 kwietnia o godz. 14.00 zapraszamy dzieci w wieku 6-9 lat na trzecie spotkanie z cyklu „Akademia Zielonego Puszczyka”. Tematem zajęć będą tajemniczy nocni łowcy, których spotkać możemy nie tylko w jaskiniach, czy starych zamkowych murach, ale także w Puszczy Niepołomickiej. O nietoperzach - bo o nich mowa - opowie nam biolog i grotołaz - Jakub Nowak.

Po wykładzie Kuby zapraszamy dzieci na warsztaty plastyczne, które tym razem prowadzić będzie Urszula Obydzińska - artysta-plastyk, instruktor warsztatów plastyczny dla dzieci i młodzieży, wieloletni pracownik Centrum Kultury w Zabierzowie.
Serdecznie zapraszamy!

Obowiązują zapisy:
Osobiście w Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Biernata w Niepołomicach
Liczba miejsc ograniczona.
Możliwość pozostawiania dzieci na zajęciach.

Przypominamy, że Akademia Zielonego Puszczyka to cykl 4 spotkań, który zakończą się „Wielkim Testem Wiedzy" z nagrodami. Nie przegapcie naszych zajęć!

Zajęcia Akademii Zielonego Puszczyka odbywają się w Laboratorium Aktywności Społecznej (LAS)- jest to sala w przyziemiu Biblioteki Publicznej, przy ul. Bocheńskiej 26 w Niepołomicach.
Do zobaczenia!