Nowe kursy e-learningowe w Bibliotece

2016-09-15 przez Biblioteka

Biblioteka Publiczna w Niepołomicach zaprasza wszystkich chętnych: najmłodszych, młodzież i osoby dorosłe do udziału w samokształceniowych kursach e-learningowych firmy Funmedia. Kursy trwaja do 31 sierpnia 2017 r. i są bezpłatne!

Nauka odbywać się może w dowolnym miejscu i czasie. Warunkiem jest posiadanie komputera z dostępem do Internetu, adresu e-mailowego oraz kodu aktywacyjnego. Kody do wszystkich szkoleń można otrzymać w Bibliotece Publicznej w Niepołomicach oraz w Filiach w Podłężu, Staniątkach, Woli Batorskiej i Zabierzowie Bocheńskim.

Liczba kodów jest ograniczona.

Po uzyskaniu kodów aktywacyjnych będą mogli Państwo uzyskać indywidualny dostęp do dwóch pakietów kursów online. Jeden kod daje dostęp do 5 kursów. Oznacza to, że otrzymacie Państwo możliwość samodzielnego korzystania z dostępnych kursów. Jest to ważne, ponieważ indywidualny dostęp pozwala m.in. na śledzenie postępów w nauce i powtarzanie materiału.

Pakiet pierwszy

Angielski123 - poziomy A1-B2

Niemiecki123 - poziomy A1-B2

Włoski123

Hiszpanski123

Funenglish - język angielski dla dzieci w wieku 6-12 lat

Pakiet drugi

Angielski biznesowy123

Francuski123

Czytaj123

Pamiętaj123

Photoshop123

Zapraszamy do Biblioteki po kody dostępu do 10 kursów on-line.