"Ocalić od zapomnienia - regionalia w niepołomickiej bibliotece"

2012-10-17 przez Biblioteka

Zapraszamy do obejrzenia wystawy "Ocalić od zapomnienia - regionalia w niepołomickiej bibliotece", na której prezentujemy zgromadzone przez lata dokumenty, zdjęcia, foldery, książki, mapy oraz inne materiały dotyczące historii naszego miasta i gminy. Oprócz doniosłych wydarzeń związanych z Niepołomicami staraliśmy się przedstawić także codzienne życie jego mieszkańców. Na niektórych z archiwalnych zdjęć z pewnością odnajdą się żyjący jeszcze niepołomiczanie. Dla młodych i nowych mieszkańców gminy nasza wystawa będzie świetną okazją do pogłębienia wiedzy o historii Niepołomic.

Wystawę można obejrzeć w godzinach pracy Biblioteki.