Biblioteka Niepołomice » Aktualności » Wydarzenia » Podgląd aktualności

Odwiedziny przedszkolaków

2017-05-18 przez Biblioteka

Ogromnie miłą i wzruszającą niespodziankę sprawiły swoją wizytą w Bibliotece,  przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola im. św. Kingi w Podłężu. Grupa Żabek i Misiów wspólnie z Paniami wychowawczyniami przygotowała krótki występ artystyczny z okazji mijającego Tygodnia Bibliotek, a także chęci podziękowania za owocną współpracę między naszymi placówkami.

Przepiękna piosenka o Bibliotece i rewelacyjnie deklamowane wierszyki o książkach, Bibliotece i oczywiście bibliotekarzach były najlepszym sposobem na wyróżnienie i docenienie naszej pracy. Ale święto bibliotek, to także święto czytelników bo przecież bez nich nasza działalność nie miałaby sensu, dlatego również przedszkolaczki otrzymały życzenia i słodki upominek.

Bardzo dziękujemy za fantastyczny występ i przecudne życzenia.

Wróć

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami. Zapisując się do newslettera, otrzymasz pocztą e-mail informacje o organizowanych spotkaniach z pisarzami, wystawach, oraz nadchodzących imprezach cyklicznych.

Miejsce Przyjazne Maluchom

Realizowane projekty:

Biblioteka Narodowa - zakup nowości wydawniczych Program Rozwoju Bibliotek Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek Staniątki - remont i rozbudowa biblioteki

Polecamy:

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie Niepołomice FIDKAR M@łopolski Cała Polska Czyta Dzieciom Instytut Książki