Biblioteka Niepołomice » Aktualności » Wydarzenia » Podgląd aktualności

„Pamiętamy o Dniu Taty”

2013-06-14 przez Biblioteka

12 czerwca popołudniowe spotkanie z grupą małych czytelników poświęcone zostało zbliżającemu się Dniu Ojca. To ważne święto ustanowiono po to, aby dzieci pamiętały, jak ważną rolę w ich życiu odgrywa Tata. „Bo Tata jest potrzebny, a ja kocham Go i czuję się bezpiecznie, gdy obok idzie On”.
W trakcie spotkania mali uczestnicy wysłuchali kilku wierszy poświęconych Tacie. Dokonywali również charakterystyki wyglądu zewnętrznego swoich tatusiów oraz „zdradzili” za co najbardziej  ich kochają.
Doskonały „instruktaż” jak powinien wyglądać portret Taty, dzieci i „odnalazły” w wierszu Ludmiły Marjańskiej pt. „Jak rysować Tatę”. Świetnym pomysłem zatem na prezent z okazji tego Święta będą ”portrety” Tatusiów, które dzieci własnoręcznie namalowały.

Wróć

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami. Zapisując się do newslettera, otrzymasz pocztą e-mail informacje o organizowanych spotkaniach z pisarzami, wystawach, oraz nadchodzących imprezach cyklicznych.

Miejsce Przyjazne Maluchom

Realizowane projekty:

Biblioteka Narodowa - zakup nowości wydawniczych Program Rozwoju Bibliotek Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek Staniątki - remont i rozbudowa biblioteki

Polecamy:

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie Niepołomice FIDKAR M@łopolski Cała Polska Czyta Dzieciom Instytut Książki