Biblioteka Niepołomice » Aktualności » Wydarzenia » Podgląd aktualności

Październikowo jak zwykle jeżowo

2014-10-23 przez Biblioteka

Zajęcia starszej grupy w środę 22 października 2014 roku upłynęły – tak jak ubiegłotygodniowe  spotkanie grupy młodszej – pod znakiem JEŻA.

Jednak w naszym wypadku to sympatyczne zwierzę, na wstępie zdefiniowane poprzez wiersz Hanny Zdzitowieckiej, było jedynie punktem wyjścia do rozmowy o porządku świata. Następnie zabraliśmy się do wspólnej lektury książki „Jeż” Katarzyny Kotowskiej i zatrzymaliśmy się nad emocjami, które sprawiają, że czasami stajemy się „kłujący” nawet dla najbliższych, a kiedy indziej z kolei działają jak balsam na rany i są przyczyną, dla której nasze kolce odpadają. Zwieńczeniem warsztatu było wykonanie kolczastych rysunków.

Wróć

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami. Zapisując się do newslettera, otrzymasz pocztą e-mail informacje o organizowanych spotkaniach z pisarzami, wystawach, oraz nadchodzących imprezach cyklicznych.

Miejsce Przyjazne Maluchom

Realizowane projekty:

Biblioteka Narodowa - zakup nowości wydawniczych Program Rozwoju Bibliotek Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek Staniątki - remont i rozbudowa biblioteki

Polecamy:

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie Niepołomice FIDKAR M@łopolski Cała Polska Czyta Dzieciom Instytut Książki