Pierwszaki na biblioterapii

2017-02-16 przez Biblioteka

Rankiem 16 lutego Biblioteka Publiczna w Staniątkach gościła kolejną grupę dzieci ze Szkoły Podstawowej w Staniątkach. Podobnie jak w poniedziałek także dziś byli to uczniowie klasy I, z tą różnicą, że tym razem odział „A”. Ponieważ obie klasy pierwsze realizują taki sam program Biblioterapii również dziś tematem wiodącym była siła, jaka drzemie w pracy grupowej. Pierwszaki chętnie wysłuchały teksu o Trutku, a następnie wykonały przepiękne kolorowe mrowiska oczywiście wykorzystując swoją kreatywność i umiejętność wzajemnej pracy na rzecz grupy.

Ponownie klasy pierwsze będą gościć w Bibliotece w poniedziałkowe przedpołudnie. Mamy nadzieję, że przez zabawę uda się po raz kolejny zrealizować Biblioterapię z uśmiechem na twarzy.