Podróż do fantastycznego świata.

2013-02-28 przez Biblioteka

27 lutego uczestnicy zajęć popołudniowych „Podróże w dziecięcy świat” poznały Andrzeja Maleszkę- pisarza, reżysera, scenarzystę. Pomysłodawcę „Czerwonego krzesła”, „Tajemnicy mostu”, „Olbrzyma” i „Pojedynku”. Książki z serii „Magiczne Drzewo” stały się bardzo poczytne po ich ekranizacji w reżyserii samego pisarza. Podczas spotkania dzieci usłyszały niektóre fakty z życiorysu autora oraz wzięły udział w zabawie. Wspólna edukacja polegała na ułożeniu puzzli, które promują topowe książk. Na każdym elemencie znajdował się fragment fantastycznego tekstu i polecenie, które należy wykonać.