Biblioteka Niepołomice » Aktualności » Wydarzenia » Podgląd aktualności

Potkanie z Wiesławem Drabikiem

2009-05-29 przez Biblioteka

28 maja 2009r. odbyło się spotkanie autorskie krakowskiego pisarza Wiesława Drabika z przedszkolakami z Samorządowego Przedszkola w Zabierzowie Bocheńskim. Organizatorem tego spotkania była Biblioteka Publiczna w Niepołomicach.
Autor czytał fragmenty swoich książek, zadawał pytania dotyczące znajomości bajek oraz bawił się z dziećmi w odgadywanie rymów. Dzieci, którym udało się udzielić prawidłowych odpowiedzi obdarowywał kolorowymi zakładkami. Ci, którzy zgromadzili największą ilość zakładek wyróżnieni zostali kolorowymi książkami. Po zakończeniu spotkiani przedszkolaki miały okazję zakupić książeczki, na których autor złożył autografy. W dowód wdzięczności za interesujące i ciekawe spotkanie dzieci ofiarowały pisarzowi kwiaty.

Wróć

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami. Zapisując się do newslettera, otrzymasz pocztą e-mail informacje o organizowanych spotkaniach z pisarzami, wystawach, oraz nadchodzących imprezach cyklicznych.

Miejsce Przyjazne Maluchom

Realizowane projekty:

Biblioteka Narodowa - zakup nowości wydawniczych Program Rozwoju Bibliotek Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek Staniątki - remont i rozbudowa biblioteki

Polecamy:

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie Niepołomice FIDKAR M@łopolski Cała Polska Czyta Dzieciom Instytut Książki