Pożegnanie z przedszkolakami

2016-06-30 przez Biblioteka

W wakacyjne przedpołudnie do biblioteki przybyły ponownie dzieci z Przedszkola Olimpijskiego. Było to już ostatnie nasze spotkanie z cyklu „Bezpieczny Świat Maluszka”. Podczas dzisiejszego warsztatu dzieci wysłuchały bajeczki autorstwa Barbary Ciemskiej pt. „Nieznajomy”. Czytany tekst podpowiadał maluchom, że nie wolno dzieciom rozmawiać z nieznajomymi. „Olimpijczycy” wykonali barwne prace, które przedstawiały osoby, które są im bardzo dobrze znane, i z którymi czują się bezpiecznie. Na pamiątkę tak owocnych warsztatów dzieci otrzymały dyplom.
Życzymy przedszkolakom słonecznych i bezpiecznych wakacji!