Biblioteka Niepołomice » Aktualności » Wydarzenia » Podgląd aktualności

Poznajcie niezwykłego kota

2017-06-13 przez Biblioteka

13 czerwca, w słoneczne przedpołudnie, ponownie spotkaliśmy się z grupą „maluszków” z Przedszkola Olimpijskiego. Dzieci wzięły udział w VIII warsztacie w ramach projektu „Witajcie w naszej bajce”, który ma na celu przybliżyć małym czytelnikom postaci z wielkiej klasyki. Tym razem dzieci poznały kota w butach.

Dzieciaczki wysłuchały baśni „O kocie w butach” według Ewy Szelburg- Zarembiny. Rymowana historia o niezwykłym kocie, który potrafił chodzić w butach oraz mówić ludzką mową, bardzo rozbawiła małych słuchaczy. Na koniec spotkania dzieci wykonały koty- pacynki, które będą przypominały wybryki poznanego bohatera.  

Wróć

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami. Zapisując się do newslettera, otrzymasz pocztą e-mail informacje o organizowanych spotkaniach z pisarzami, wystawach, oraz nadchodzących imprezach cyklicznych.

Miejsce Przyjazne Maluchom

Realizowane projekty:

Biblioteka Narodowa - zakup nowości wydawniczych Program Rozwoju Bibliotek Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek Staniątki - remont i rozbudowa biblioteki

Polecamy:

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie Niepołomice FIDKAR M@łopolski Cała Polska Czyta Dzieciom Instytut Książki