Biblioteka Niepołomice » Aktualności » Wydarzenia » Podgląd aktualności

Problemy Hipopotama

2017-06-26 przez Biblioteka

22 czerwca, w cieplutkie przedpołudnie odbył się ostatni warsztat z grupą starszaków z Przedszkola Olimpijskiego. Czwartkowymi zajęciami zakończyliśmy i podsumowaliśmy program biblioterapeutyczny pt. „Jestem mądrym Przedszkolakiem”.

Spotkanie zostało oparte na tekście Wiesława Drabika pt. „Problemy Hipopotama”. Czytana opowiastka była świetnym wstępem do rozmów i zabaw tematycznych, w których dzieci dowiedziały się co oznacza zdrowe żywienie i jakie mogą być konsekwencję objadania się i spożywania słodkich rzeczy w nadmiernych ilościach.

Ponadto podsumowaliśmy 8 warsztatów, i co się okazało przedszkolaki zapamiętały wiadomości nawet z warsztatów początkowych, które odbyły się dawno temu! Gratuluję wszystkim „Olimpijczykom” wiedzy i mądrości! 

Wróć

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami. Zapisując się do newslettera, otrzymasz pocztą e-mail informacje o organizowanych spotkaniach z pisarzami, wystawach, oraz nadchodzących imprezach cyklicznych.

Miejsce Przyjazne Maluchom

Realizowane projekty:

Biblioteka Narodowa - zakup nowości wydawniczych Program Rozwoju Bibliotek Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka bierze udział w programie Orange dla bibliotek Staniątki - remont i rozbudowa biblioteki

Polecamy:

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie Niepołomice FIDKAR M@łopolski Cała Polska Czyta Dzieciom Instytut Książki